Діти за допомогою спеціалістів вже почали своє відновлення, його треба продовжувати. Малюки Петро і Павлик Костики з’явились на світ вчасно, і перші місяці життя приносили батькам невимовне щастя, аж поки кволість не почала турбувати маму дітей. Лікарі спершу не помічали негараздів, та батьківське серце щось відчувало – дітей продовжували обстежувати.

«У віці 4-5 місяців дітки втратили майже усю м’язову силу. Тільки оченятами спостерігали, ручка навіть до ротика не могли дотягнутися… А пальчики навіть на ніжках не рухалися… З величезною кількістю аналізів, все ж вдалося знайти правильний діагноз – вроджена м’язова дистрофія. Далі була ще більша невідомість, адже діток з таким же діагнозом в Україні лікар не зустрічав, вся інформація тільки з Інтернету», – розповідає мама хлопчиків.

Батьки почали шукати відповіді на свої запитання, їздити на різні реабілітації, їхні старання були винагороджені –  дітки почали сидіти.

“Знайшла в Україні спеціалістів, які вміють працювати з такими особливостями розвитку. Адже потрібно максимально дитину не перенавантажити, як фізично так і психоемоційно. Будь-які перенавантаження дає відкат. Потрібно дуже багато зусиль, а разом з тим і грошей…  Кожен день, це своя терапія”, – каже мама братиків і просить про посильну допомогу для них.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 1172 5391

Костик Анастасія Іванівна