Погані звички обходитимуться все дорожче і дорожче, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тимошенко чекає в готелі: Стало відомо з ким і на чому Саакашвілі прориватиметься в Україну і хто його зустрічає (ФОТО)

Наступного року акциз на тютюнові вироби буде поступово підвищуватися, так що українцям доведеться купувати цигарки за європейськими цінами. Словом, шкідлива звичка обходитиметься все дорожче.Відповідний законопроект до Податкового кодексу вже розроблений Мінфіном. Якщо зараз середня ціна пачки цигарок становить 28 гривень, то вже незабаром ця цифра перетвориться на 35. Тобто, тютюн подорожчає приблизно на 30%: саме така умова прописана в Угоді про асоціацію України з Євросоюзом.

Повністю вийти на оподаткування європейського рівня уряд планує до 2025 року, тоді за одну пачку доведеться викладати не менше 3-4 євро. Якщо розраховувати з нинішнього курсу, виходить не багато – не мало: 100 гривень. Множимо цю цифру на 30, якщо орієнтуємося на щоденне поповнення цигаркових запасів, і отримуємо мінімальну зарплату по Україні. Експерти вважають, що таким чином владі вдасться зменшити споживання сигарет в принципі, та й до того ж збільшить доходи в бюджет. Останнє явно є ключовою причиною подорожчання тютюнових виробів, втім, як і алкогольних напоїв.