В українців вже уривається терпець і вони вирішили звернутися до Президента України Володимира Зеленського. Прохання і правда дуже важливе. Про нього повідомляється на сторінці спільноти "Міністерство Люстрації" в соціальній мережі Facebook.

Йдеться у зверненні про деяких депутатів з числа тих, хто витискає з українців останні соки.

"Пане Президенте, у нас проблеми! У нас – звичайних українців величезні проблеми з вашими чиновниками. Нам важко ходити, адже ці тварюки сіли нам на шию і звісили ноги! Таких безліч, але зараз розберемо на прикладі пари аж надто зухвалих." – йдеться в повідомленні.

Далі, автор поста пропонує детальніше розглянути Геннадія Зубка – міністра Мінрегіонбуду України.

"Гена метався з партії в партію, поки не прийшов до того, що він має зараз. У Гени немає ні принципів, ні яєць. У 90-х роках наш персонаж очолював низку підприємств у Житомирі, був місцевою "кришою". Але, дев'яності пройшли, а бандитська жилка залишилася. З 2010-го року він повзав під Яценюком, а через два роки вже був на підсосі у Юлії Володимирівни."

У 2014 році під час президентських виборів Зубко керував Житомирським обласним штабом Порошенка. Після інавгурації Петра Олексійовича, він став першим заступником глави Адміністрації президента. На цій посаді він починає займатися головами облдержадміністрацій і займатися регіональною політикою. У світлі того, що в його спектр впливу входить реформа децентралізації, ЖКГ та залучення інвестицій – руки у нього були розв'язані. Міністерство при Зубку критикували не раз за низьку якість законопроектів, які називають чистої води лобізмом, адже завдяки їм у Зубко є все, що він забажає – від автопарку до зелених папірців.

"Куди дивляться його соратники і свита? Природно, собі в кишеню. Грузинське альтер-его Зубко – його заступник Лев Парцхаладзе такий же корумпований щур. Такий собі ручний підлабузник, якому не чуже зраджувати своїм принципам заради власної вигоди. При згадці його прізвища відразу ж спливає гучний скандал з підкупом виборців у 2012 р."

В засоби підкупу увійшли не тільки знамениті пакетики з продуктами, а навіть квитки в театр і тести на визначення цукрового діабету. Сам Лев махінаціями це не вважає і навіть більше того, називає доброю справою. Однак, українці пам'ятають й інші його "справи":

"…дружба з купою регіоналів, курирування земельної, будівельної діяльності, багатство і процвітання!
у декларацію вносить декілька видів зброї, багато ювелірних виробів, антикваріат. Дві машини: Land Rover 5000, 2010 р. в. у власності Лева. Mercedes Benz ML 250 CDI, 2012 р. в. належить тепер вже екс-дружині Лесі…".

Зеленському рекомендують почати обіцяну "весняну посадку" саме з цих двох персонажів.