Яким треба бути сліпим, щоб не бачити, що теперішній прем’єр – це просто ср*ний лобіст. Такими словами розпочав свій пост у Фейсбуці екснардеп Володимир Парасюк.

Подаємо його слова в оригіналі:

Невигідна екологічна інспекція – знімаємо Фірсова.
Треба продати за дуже дорого електроенергію – зупиняємо державні АЕС.
Наступний крок який? Шахтар погано буде грати – вдягнемо всі інші команди в кандали?

Це не уряд – це дно!

Пане Президенте! Ауууу…! Прокиньтесь! Це вже не жарти. Країна на межі глобальної кризи, а у вас в голові суцільна каша. Що це за самодурство і тупість? Пообкладали себе незрозумілими персонами і думаєте, що все ок? Не ок. Та повиганяйте всю цю наволоч, яка шепче на вуха, візьміть себе в руки і почніть керувати процесом. Нам непотрібно говорити про коронавірус і карантин, про нього нехай говорять лікарі. Також не треба няшних фотографій в інстаграмі і високих промов під суфлер. Ви або займайтесь життям країни, або на вихід. Станьте строгим і принциповим лідером. Бо зараз це все схоже на віслюка, якого водять на шнурку. Від ваших дій потирають руки тільки ті, хто цю країну не дорозкрав або не дорозірвав. Може вже досить?

Ви вибачте, що я це кажу, але це правда! Наша держава – це не радянський колгосп. Ми – нація сильних і відважних людей, і саме такого нам потрібно президента.

P.s. Чесно, це якесь прокляття! Знову те саме. Знову бульбашка, в якій президент живе своїм життям!

Призначення Михайла Саакашвілі – пролог до відставки нинішнього прем’єр-міністра Дениса Шмигаль.

Таку думку в своєму Facebook висловив співзасновник Українського інституту майбутнього, шеф-редактор “Хвилі” Юрій Романенко.

На його думку, це станеться вже влітку.

“Очевидно, що Саакашвілі заводять на прем’єра. Зеленський хоче позбутися впливу олігархів. А оскільки Зеленський дуже хоче отримати кредит МВФ, але не знає як вгамувати Коломойського, то потрібен бультер’єр”, – зазначив він.

Романенко вважає, що наслідки рішення Зеленського будуть очевидні – це найжорстокіший конфлікт всередині влади.

“Ну, як влітку 1917 між більшовиками і Тимчасовим уряд. Коломойський, Аваков та інші відповідатимуть. Саакашвілі буде розхитувати, але при цьому не має системності та системної сили. Нового Бендукідзе у нього немає. Маси будуть звіріти. Осінь 2020 по ходу буде такою, що запам’ятається “, – резюмував політичний експерт.