Паніка в РФ! Білгород стане для Путіна шоком — доведеться визнати поразку. Підписав собі вирок: народ скине з трону

У Росії в місті Бєлгород спалахнула пожежа на нафтобазі. Це спричинило справжню паніку у росіян. Російська сторона дотримуватиметься версії, нібито її атакували українські вертольоти.

Про це в ефірі 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

За його словами, Володимир Путін неформально пообіцяв 20 років тому, що для них війна буде лише на телевізорі, а не на території держави. Однак зараз вперше за усі роки правління Путіна це перенесло з екранів у реальне життя.

“Це з психологічної точки зору для росіян неймовірний удар по голові. У Бєлгороді зараз реальна паніка”, – підкреслив Денисенко.

Зважаючи на соцмережі росіян, як зазначив радник очільника МВС, вони не вірять у те, що трапилось. В елітах Росії розпочалась неприхована війна. Хоч це не призведе до обвалу правління Путіна, однак Україна з цього теж отримає певну користь.

Розглянемо ситуацію у Білгороді з іншого боку, а саме розвитку подій у концепції російської парадигми – ЗСУ завдали удару по території РФ. Що робитиме Росія?

Завдасть удару у відповідь? Так, як ми в стані війни вже 36-й день і нас цими її ударами не здивуєш. Для мене сирена вже як будильник на телефоні, пише телеграм-канал “Злой одессит”.

Чи введе війська? Так уже ввела і тепер думає як гарно їх вивести, а то навіть лише хромосомна частина суспільства в Росії здогадується, що успіхи “спецопеарції” якісь аж надто сумнівні.

Завдасть ядерного удару? Ніколи.

Припинить мирні переговори? Ні. Їй цю війну треба буде рано чи пізно завершувати, і переговори завжди будуть запасним варіантом для дипломатичного відходу в уже, мабуть, програшній ситуації.

Оголосить мобілізацію? Добре, але тоді треба буде владі РФ “спецоперації” назвати, як і належить – війною. Допустимо, вони на це підуть і оголосять мобілізацію, що далі? Професійна армія РФ відступає з України з ганьбою, а чого досягнуть мобіки? Тим більше, видно, що у ЗС РФ вже проглядається нестача нової техніки, обмундирування та банально стрілецької зброї. Мобілізованих на окупованих територіях Донбасу озброювали гвинтівками Мосіна!

Що ще у нас? Закличе на допомогу ОДКБ?

Ви пам’ятаєте, наскільки важко ОДКБ наскребло обмежений контингент для Казахстану? Адже це була так звана «миротворча» місія. А тут – війна. Тут убиватимуть усіх, хто прийде на українську землю, незалежно від національності.

Власне, провокація росіян, очевидно, спрямована виключно на залякування свого ж власного населення та виправдання вторгнення до України. Не виключаю, що вони спробують ще на міжнародній арені дискредитувати Україну, мовляв, вони на нас напали, але це буде ще більш мізерний цирк, ніж все те, чим Росія займалася до того.

Окрім цього, джерело “Вертикалі” у розвідці повідомляє, що Білгород стане для Путіна шоком тому, що його слабкість відчуває дедалі більше представників еліт. Війна на території Росії, нездатність перемогти Україну – це відверта слабкість карликового фашиста. Якщо Європа не здригнеться з відмовою від оплати газу в рублях, Путін піде вже цього року, його прискорено вб’ють.


Related Articles