630287

Генеральна прокуратура України розслідує три кримінальних провадження, у яких фігурує прізвище народного депутата Володимира Парасюка, зокрема, щодо бійки у Печерському суді.

Про це заявив помічник генерального прокурора Владислав Куценко.

"У нас відкрито три кримінальних провадження, де фігурує прізвище народного депутата Парасюка. Це викрадення людини, що відбулося у Львівській області, працівника Служби безпеки України. В порушення всіх норм закону при втручанні народного депутата Парасюка був викрадений працівник правоохоронного органу", — зазначив представник ГПУ.Ще два виробництва стосуються подій у Печерському райсуді, коли там розглядалась справа Геннадія Корбана — одне пов'язано з бійкою, інше — втручання Парасюка у роботу суду.

Є ти народним депутатом, не є народним депутатом — бити людей, викрадати людей не можна нікому,
— наголосив прокурор, додавши, що Парасюка викличуть на допит наприкінці місяця.

В свою чергу народний депутат розповів виданню lb.ua, що йому відомо лише про два кримінальних провадження.

"Перша справа — в Печерському райсуді була бійка, вони кажуть, що я когось вдарив … Друга справа — з приводу ситуації, що сталася кілька місяців тому у Львівській області", – зазначив Парасюк.

А тепер виявилося, що є справа за чотирма статтями — викрадення, нанесення тілесних ушкоджень, втручання в роботу працівника СБУ і заволодіння майном … це чистої води політика, шукав Шокін, шукав Порошенко, за що зачепитися,
— додав він.