Відомий львів'янин, активіст Євромайдану та один з керівників батальйону "Дніпро" Володимир Парасюк повертається до Львова. 

Про це він повідомив на своїй сторінці в одній з соціальних мереж.

Володимир Парасюк від початку окупації сходу нашої країни російськими терористами знаходився в зоні АТО та відвойовував наші території від загарбників разом із побратимами з батальйону "Дніпро". Протягом чотирьох місяців Володимир обороняв наш з Вами спокій та захищав населення від сепаратистів. Пройшовши численні бої без ушкоджень, Парасюк потрапив під обстріл, та був поранений.

За свідченнями очевидців, в Ілловайському котлі бійцям було скрутно, життя висіло на волосині від смерті, сотні військових були вбити та поранені, десятки викрадені. Одним з таких бійців був і Володимир Парасюк. За розповідями самого Парасюка його було поранено осколком після вибуху ракети. Він отримав контузію, потрапив у полон до чеченців, але все ж таки вижив, і вирішив повернутися додому, аби продовжити лікування вдома.

«Слава Героям України, які загинули під Іловайськом.Це Володя. Дякую за Вашу підтримку та молитви. Завдяки Вашій вірі та Божій милості я повернувся живим. Зараз разом з рідними їду до Львова. Не віриться, що ще кілька годин і буду вдома», – написав Володимир у Фейсбуку. 

парас