Самовисуванець до Верховної Ради та боєць АТО Володимир Парасюк пояснив, чому не можна залишати на посаді міністра МВС Арсена Авакова. Про це він пише на своїйс торінці у Фейсбуці.

"Зараз триває суперечка стосовно посади міністра МВС. Порошенко хоче свого, Яценюк хоче, щоб залишився Аваков, але ні перше, ні друге не є допустиме. Не можна, щоб Президент узурпував силовий блок. Стосовно Авакова, то він людина може і не погана, добре пише у фейсбуці, але проблема в тому, що за 8 місяців можна було зробити справді дієві кроки в реформуванні міліції. Натомість не було зроблено нічого", – пише Парасюк.

"Ми всі добре пам'ятаємо перші зародки сепаратизму на сході України. Був шанс все це зупинити і знищити зло в корені, але цього ніхто і не намагався робити. Як не прикро, але анексію Криму і війну на Донбасі допустила так звана "наша влада". Після того як виникла загроза втратити державу, в країні самоорганізувались добровольчі батальйони і один єдиний плюс міністрества МВС те, що їм ніхто не забороняв набирати сили", – пише кандидат.

"Стосовно місцевих призначень – нічого не змінилось. Керівників поставили ніби нових, але заступники залишились ті самі, що були за Януковича. Жодного нормального міліцілнера у вищому керівництві, знову носіння хабарів за крісла. Знову кришування бізнесу, а також інтересів чиновників. На кого не глянеш з високоповажних міліціянтів, в кожного мільйонні статки, а члени їх сімей – успішні бізнесмени2, – вважає Парасюк.

"Тому висновок тут один: якщо за 8 місяців цей міністр нічого не змінив, то й надалі нічого не буде міняти. Тому МВС має очолити хтось новий, політично незаангажована фігура, людина з вольовим характером, а тим більше – незалежна від політичних покровителів. Чи є такі люди в Україні? Звичайно, що є. Тільки було б бажання їх знайти", – пише боєць АТО. "Це в принципі так як би було добре, але в теперішній ситуації вихід один – це розбити силовий блок по політичних силах. ЗСУ – одній партії, МВС – другій, Прокоратуру – третій, Митницю – четвертій і так далі. Це буде найкращий контроль один одного. Як то кажуть "найде коса на камінь"…, – вважає Парасюк.
 

Джерело: fakty.ictv.ua