580941

Позафракційний депутат Володимир Парасюк спростував інформацію про те, що він увійде до складу нової партії під назвою "Укроп", яку нібито створять найближчим часом.

Про це він заявив у коментарі сайту "24", передає Корупція.Інфо

Я не знаю, що там писав Олександр Дубінін і не збираюся коментувати його СМСки,
— сказав Парасюк."На цьому етапі життя я шукаю сили, з якими можна би було об’єднатися та діяти далі. Але про входження до політичної партії під будь-якою назвою поки що не йдеться. Є питання фракції у Верховній Раді. Об’єднання у парламенті — воно, напевно, буде, якщо домовляться всі з усіма. Про входження до політичної партії поки що не йдеться", — додав він.

Нагадаємо, у мережі з'явилися фото SMS-листування позафракційного депутата Олександра Дубініна, з якого випливає, що найближчим часом позафракційні народні депутати створять нову партію під назвою "Укроп".

Згідно з повідомленням туди мали б увійти Геннадій Корбан, Борис Філатов, Володимир Парасюк, Дмитро Ярош, Борислав Береза, Юрій Бутусов, Сергій Іванов, Олег Покальчук, Юрій Касьянов.

Редактор "Цензор.нет" Юрій Бутусов та волонтер Юрій Касьянов уже заявили, що не мають наміру займатися політичною діяльністю під час війни.