Раніше Парасюк почав вимагати вимагати дослідити показ телеканалом "Україна" російських серіалів.  Народний депутат України Володимир Парасюк заявив у суботу, 6 травня, що до будинку його батьків без дозволу приїхали журналісти каналу ТРК "Україна", який належить олігарху Рінату Ахметову. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, – передає Корупція Інфо

Популярне: Що коїться в сім’ї Порошенків? Футболка сина, ще квіточки в порівнянні з паспортом невістки! Слова, які потрясли всю Україну!(ФОТО)

 

"Щойно без мого відома і будь-якого дозволу додому до моїх батьків приїхали "журналісти" сепаратиського каналу ТРК "Україна", який належить олігарху Аметову. Я ніколи не перешкоджав журналістам мати доступ до свого особистого життя. В мене вдома десятки разів були різного роду масмедіа. Але таких як ТРК "Україна" я зневажаю. Цей проросійський канал займається ворожою пропагандою і через таких як вони в нашій країні війна. Зараз вони знімають проти мене замовний фільм через блокаду і через те, що я порушив питання транслювання в їхньому ефірі серіалів російського виробництва, які возвеличують армію країни-агресора. Я вимагав і буду вимагати, щоб такі канали як ТРК "Україна" і "Інтер" були заборонені", — йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що народний депутат Володимир Парасюк вимагає дослідити показ телеканалом "Україна" російських серіалів. Відповідний запит нардеп офіційно направив до голови Нацради Юрія Артеменка та очільника Держкіно Пилипа Іллєнка. Депутатське звернення Парасюка підписали також Сергій Лещенко, Єгор Соболєв, Ігор Луценко, Юрій Дерев'янко та інші народні обранці. Вони вимагають вплинути на телеканал і пояснити – яким чином свіжий продукт країни-агресорки отримав ліцензійне посвідчення.