ee17f2f83d9ca92f8824c

Народні депутати, які проголосували за закон про реструктуризацію валютних кредитів, після шквалу критики на свою адресу почали відмовлятися від своїх голосів.

Так, нардеп від ВО "Батьківщина" Ігор Луценко написав, що він вважав, що голосує не за закон, а за те, щоб відправити його на розгляд у другому читанні. При цьому він називає себе ідіотом і обіцяє подати заяву на відкликання свого голосу.

Снимок1
На те, що "не розібралися, за що голосували", скаржаться і депутати від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко та Олег Мусій. Вони також обіцяють написати заяву про відкликання своїх голосів

Снимок2 Снимок3
А ось депутатка Альона Шкрум з "Батьківшини" не виправдовується ніякими технічними деталями голосування. Вона пише, що голосування за закон 1558-1 — це єдиний вчинок, за який їй соромно у Верховній Раді і, за її словами, вона вже написала заяву про відкликання свого голосу.

Снимок4
Різко змінив думку і Володимир Парасюк, який через свій емоційний пост на захист закону про валютні кредити увійшов до десятки трендів в українському Twitter – користувачі масово поширювали його публікацію та обурювалися нею.

Снимок5
Тепер Парасюк вважає, що депутати схвалили закон гарячково і він попросив вибачення за свій вибір. На його думку, цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.

Джерело: Корупція.Інфо