Народний депутат України Володимир Парасюк нагадав, що в Карпатах гілок вистачить для усіх депутатів "Партії регіонів".

Про це він сказав з трибуни Верховної Ради.

"Регіоналам цим, які приходять і розказують, які вони бідні та нещасні і переживають за Карпатські ліси, я хочу сказати – не переживайте, дерев і гілок усім вистачить. І, повірте, вони не обламаються", – наголосив Парасюк.

Він переконаний, що українське суспільство дочекається, коли над регіоналами здійсниться справедливий суд і вони будуть довго й нудно сидіти в тюрмі.

Нагадаємо, раніше нардеп Юрій Бойко з трибуни Верховної Ради жалівся на те, що "влада" вирубає ліси в Карпатах.

Як відомо, народні депутати також провалили зняття депутатської недоторканності із народного депутата від Опозиційного блоку Дмитра Колєснікова.

Генеральний прокурор Юрій Луценко, представляючи подання щодо нардепа Колєснікова, якого підозрюють у зловживанні владою, окремо наголосив, що звертається до 137 депутатів (нагадаємо, саме стільки парламентарів підтримали зняття недоторканності із народного депутата від Опозиційного блоку Олександра Вілкула сьогодні, під час голосування на ранковому засіданні ВРУ), і до решти – «учасників депутатської самооборони».

Як ідеться у поданні, у 2012 році Дмитро Колєсніков, який на той момент перебував на посаді голови Агентства держмайна України, підписав документи, і внаслідок цього відчужили об’єкти нерухомості – корпуси ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Під час обговорення у ВРУ частина депутатів використали трибуну для того, щоб говорити про інші питання, не дотичні до зняття депутатської недоторканності – зокрема, опоблоківці говорили про вирубування Карпатських лісів.

Нардеп Купрій розкритикував роботу Юрія Луценка як генпрокурора та закликав звільнити його із посади та навести лад у правоохоронній системі.

Під час голосування щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України від Опозиційного блоку Дмитра Колєснікова «за» проголосували 163 обранці.

Голова ВРУ Андрій Парубій після голосування заявив, що сьогоднішні голосування щодо подань ГПУ – великий сором українського парламенту, і це свідчення того, наскільки ВРУ готова до зняття депутатської недоторканності.