І як вам сивочолий недогетьман? Коли 5 років всім доказувалось, що Порошенку плювати на все, йому головне гроші, тоді нас як могли так обзивали і звинувачували у всіх гріхах України.

Згадати хоча б нашу блокаду торгівлі з окупантами. Скільки тоді вилилось бруду на мене і моїх рідних. По нас стріляли і відкривались фейкові кримінальні справи. Зранку до ночі по «зливних бачках» прибічники Порошенка нагло брехали і відмазували свого патрона. Вони вилизували як могли, щоб виторгувати якусь посаду чи майбутнє місце в списку.

А чого тоді вартував прихід Голубана в Верховну Раду. Це було пробите дно. І заради чого все це? Заради безперебійного потоку брудного кешу в кишеню Петра Олексійовича.

Пригадується навіть такий випадок як один депутат від БПП мені сказав, щоб я не ображався, що він зі мною не вітається, просто якщо це побачать, то в нього можуть бути проблеми. От такими ми були «білими воронами».

Але, як бачите, правду дуже важко приховати і зараз всі пазли склались в одне ціле. Ось вам і відповідь на сотні «чому?» про Медведчука і Порошенка.

І чому Медвечук відродився за часів Порошенка?

Але загалом цей пост не про гнилого недогетьмана, а про його оточення, яке хворобливо вірить йому. Як вам такі новини? Нічого не тисне? Ви далі живіть і заспокоюйте себе, а Петро Олексійович в той час буде витрачати гроші, які “заробив” з Медведчуком.

Відзначимо, що останнім часом українські ЗМІ говорять про можливе об’єднання партії “ЄС” Порошенка та партії “Голос”. Свою думку з цього приводу розповів політтехнолог Богдан Тищенко. Далі в оригіналі:

Добру половину дня читаю десятки коментарів різних “політичних експертів” та “ломів” із сьогоднішньої методички “Главного”. Ну той, що Петро Олексійович.

Про що я. Остаточне самознищення “Голосу” в ЄС швидесенько почали використовувати на свою користь. Якщо ви сьогодні читали чи ще прочитаєте десь такий текст: “Голос був створений, щоб відібрати голоси у Порошенка”, то знайте, це одна із найстаріших їх методичок.

Причому малоефективна. Використовувати її почали одразу у 2019. Сьогодні ж це виглядає смішно. Ну як смішно.

Рейтинг Петра останні місяці знижується

Сьогодні його особиста підтримка виборців дорівнює підтримці Юлії Тимошенко та Юрія Бойка. У всіх них по 12%.

Рейтинг “ЄС” також знижується

В основному його починає тягнути вниз Порошенко. Рейтинг “Голосу” – це 2 – 3% максимум станом на сьогодні. Всі ці люди знаходяться в іншій електоральній площині й не перетечуть просто так у правоцентричний “ЄС” зі своїми традиціоналістичними меседжами. Але фахівці в ЄС намагаються робити хоч щось. Кусатись навіть за пів відсотка розчарованих. Тільки роблять це як завжди примітивно. І без розуміння того, як змінюється поведінка виборця та його сприйняття сьогодні.

“Вони погані, бо не з нами та проти нас”, – це меседж, який не працює на ліберального виборця, що ще й володіє критичним мисленням.

Річ у тім, що підтримка Порошенка з розкручуванням історії плівок Медведчука буде знижуватись до рівня свого ядра у 7%. Я переконаний. Найцікавіше ми почуємо і побачимо за рік до президентських виборів.

Щодо партійних історій

Місце “Голосу” дійсно пустує. Його точно займе інший політичний проєкт, який не тільки побореться за виборців “Європейської Солідарності”, а й відкусить добрячий шматок.

У випадку створення нової ліберальної партії знайти достатньо фінансування та не провалитись із партійним менеджментом, як це сталось в “Голосі”.

А, і ще один момент. Коли говорять, що Притула створить свою партію, то це точно не буде партія однієї людини. Ми там побачимо доволі багато цікавих й відомих людей. Причому не зі сфери шоу-бізу чи спорту.