Головні новини України
Подобається

Партія Ляшка хоче очолити МВС, Міненерго та Міносвіти

07/11/2014     Автор: Яна Романська
Партія Ляшка хоче очолити МВС, Міненерго та Міносвіти

У будівлі Верховної Ради проходять переговори з напрацювання коаліційної угоди за участю “Блоку Петра Порошенка”, “Народного фронту”, “Самопомочі” та “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Зокрема, на консультації прибули глава виборчого штабу партії "Блок Петра Порошенко" Віталій Ковальчук, кандидат в народні депутати від "Блоку Порошенко" Микола Томенко, кандидат у народні депутати від партії "Народний фронт" В'ячеслав Кириленко, кандидати у народні депутати від партії "Самопомочі" Ганна Гопко та Оксана Сироїд, а також лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Крім того, у Верховну Раду прибув член партії "Батьківщина" Андрій Сенченко, який заявив, що приїхав до парламенту не на переговори. Разом з тим, учасники переговорів, які прибули на консультації, зазначають, що до переговорів була запрошена і партія "Батьківщина".

За словами В'ячеслава Кириленка, сьогодні учасники переговорів обговорять розділи коаліційної угоди, підготовлені робочими групами по різних сферах.

Олег Ляшко ж заявив, що його політична сила підготувала і готова надати пакет реформ, а також може претендувати на посади глав МВС, Міненерго та Міносвіти.

 

Джерело: новини 24