У команді Володимира Зеленського раз і назавжди прояснили питання участі партії «Слуга Народу» у позачергових виборах до парламенту 21 липня.

Раніше ряд інтернет-порталів повідомили про те, що партія нового президента не зможе брати участь у виборах з юридичних причин. У телеграм-каналі Зе! Команди підкреслили, що ця інформація не відповідає дійсності.

У повідомленні також розвінчали і ще один фейк.

«Також недійсною є інформація про те, що Дмитро Разумков був обраний головою партії 27 травня: позачерговий з'їзд партії «Слуга Народу» прийняв відповідне рішення 21 травня. У цей день Іван Баканов склав повноваження голови партії і призупинив своє членство в партії «Слуга Народу», – підкреслили в команді президента.

Там також нагадали про те, що Баканов почав виконувати обов'язки першого заступника голови СБУ 22 травня, і в повній мірі виконав всі вимоги чинного законодавства.

Ще однією неправдивою заявою журналістів виявилася новина про те, що партія «Слуга Народу» нібито вносила зміни до статуту партії в зв'язку зі зміною Глави, адже згідно з українським законодавством зміна керівника юридичної особи та внесення змін до установчих документів є абсолютно різними реєстраційними діями. У Зе! Команді підкреслили, що всі реєстраційні дії проводилися Мін'юстом відповідно до законодавства.