Заступник голови партії Голос, яку очолює Святослав Вакарчук, Ярослав Юрчишин заявив, що їхня політсила запропонувала партії Сила Людей йти разом на парламентські вибори.

Про це повідомляє Громадське.

"Спілкування відбувається, пропозиція «Силі Людей» подана, тому зараз меч, скорше, на полі колег", – сказав Юрчишин.

Нардеп Наталія Веселова, член партії Сила Людей зазначила, що молоді партії повинні об'єднуватися навколо цінностей, а вибрати треба партію, яка вже є брендом.

"Треба обрати бренд, треба обрати ту партію, яка вже зареєстрована, на базі якої можна йти усім", – сказала вона.

Нагадаємо, 16 травня на Старокиївській горі у Києві Вакарчук оголосив, що йде на парламентські вибори, представивши свою партію Голос.

За його словами, партія Голос йде в парламент, щоб «знищити стару політику і створювати політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни». В інтерв'ю НВ він уточнив, що його рішення є остаточним і на нього «ніщо не може вплинути».

Також Вакарчук представив свою команду. До неї увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин, ветеран боїв за Донецький аеропорт Андрій Шараскін з позивним Богема, професор кардіології Юрій Соколов і екс-виконувач обов'язків голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.