Партія Володимира Зеленського “Слуга народу” показала українцям своє справжнє обличчя

9 червня організація на чолі з Дмитром Разумковим провела партійний з’їзд, на якому оголосила першу двадцятку своїх членів. Директор інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров на своїй сторінці в Facebook прокоментував склад партії.

Експерт звернув увагу, що в партійних списках немає представників минулої влади. На його думку, це свідчить на користь перезавантаження Верховної Ради. При цьому нова політична сила буде розраховувати тільки на свої здібності:

“З’їзд показав, партія” Слуга народу “сподівається лише на себе. Креативненько, ненав’язливо і в короткий час керівництво партії підтвердило, що у всьому і завжди вони будуть сподіватися тільки на свою силу. Бог в допомогу!”.

Олександр Гончаров попередив, що “Слугу народу” потрібно бути готовою до серйозних випробувань. Однак у новій партії вже є очевидна перевага, недоступне їх конкурентам:

“Як відомо, боротьбу може витримати той, хто готовий втратити. Ну, а цим« слугам »і зовсім втрачати нічого в порівнянні зі спадщиною місцевих олігархів і виплекали політичних лідерів. Тому без будь-якої потреби хлопці будуть креативити, експериментувати і потім завзято виправдовуватися за допущені помилки і прорахунки Думаю, найважче для них зараз – це зрозуміти, в чому полягає їх борг перед виборцями; коли зрозуміють – виконати його буде значно легше “.

З’їзд влаштували в київському Ботанічному саду імені Гришка. Ще до початку з’їзду Зеленський пообіцяв, що представники партії назвуть список з 100 прізвищ. Ці люди приєдналися до команди Володимира Зеленського і будуть балотуватися до Верховної Ради за списками політсили і по мажоритарних округах. Зеленський уточнив, що це експерти в різних сферах, представники різних регіонів, люди, що потрапили в список через інтернет-відбір. Володимир Зеленський припустив, що список всім сподобається.

Так в десятку увійшли лідер партії Дмитро Разумков, Руслан Стефанчук, представник президента в ВР, Ірина Венедиктова, експерт судової системи, підприємець Давид Арахамія, антикорупційний експерт Галина Янченко, Михайло Федеров, керівник Діджитал напрямки партії, радник президента, Олександр Корнієнко, керівник передвиборного штабу , Анастасія Красносільська, експерт з податкового законодавства, Олександр Ткаченко, гендиректор телеканалу “1 + 1”, а також відомий борець Жан Беленюк.