ЗСУ разом з партизанами на Запоріжжі знищили кілька ворожих артилерійських систем.

“Завдяки злагодженим діям із партизанами, українські стрільці знищили кілька артилерійських систем російської армії”, – повідомляє Запорізька ОВА

Як зазначається, в Мелітополі на ці поразки загарбники відповіли посиленням контролю на блокпостах та перевірками не лише приватних авто, а й громадського транспорту.

В ОВА також повідомили, що Сили оборони Запорізького краю разом із представниками Руху опору поблизу Мелітополя знищили радіолокаційні станції загарбників, які глушили зв’язок та проводили розвідку.

Також зазначимо, що у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російські загарбники почали видавати в ЦНАПі пенсіонерам по 10 тисяч рублів в обмін на персональні дані.

“У Мелітополі загарбники почали видавати пенсіонерам по 10 000 рублів в обмін на персональні дані. Це відбувалося у центрі надання адміністративних послуг міста”, – йдеться у повідомленні ОВА.

За даними ОВА, обмінюють персональні дані на гроші і в селищі міського типу Михайлівка. Таким чином загарбники реєструють пенсіонерів нібито для виплати їм пенсій.

Також у Василівці росіяни анонсують роздачу 10 тисяч рублів для соціально незахищених груп населення – пенсіонерів та працівників бюджетної сфери. При собі вимагають мати документи.

“Але для чого насправді збирають персональну інформацію у всіх цих випадках поки не відомо”, – зауважують в ОВА.

Також наголошується, що українські військові продовжують витісняти ворога у південному напрямку.

Як повідомлялося раніше, українські військові з 24 лютого до 21 травня ліквідували близько 28 850 російських військових.

Нагадаємо, ЗСУ знищили російські гармати “Гіацинт і “Піон”, модернізований танк Т-72Б3, самохідну гаубицю “Мста-С” та іншу броньовану техніку.

“Дуже символічно на могилку планів ворога наші хлопці “поклали” дві “квітки” – крупнокаліберну гармату “Гіацинт” та самохідну гармату великої потужності “Піон”, – повідомляє ОК Південь.

Крім того, ЗСУ накрили вогнем  контрольно-спостережний пункт одного з ударних формувань противника на Херсонщині. Управління підрозділами ворогом втрачено.