Спікер Верховної Ради Андрій Парубій розкритикував ніби-то “проросійське” рішення Володимира Зеленського, яке сам же підтримав за Петра Порошенка

Народний депутат Семен Семенченко засудив мінливість парламентаріїв. Він розповів на своїй сторінці в Facebook, як поводився Андрій Парубій та його компанія всього кілька років тому.

Варто нагадати, що 26 червня в Станиці Луганській відбувся перший етап відведення українських військ на Донбасі. Підрозділи ЗСУ покинули свої позиції і відійшли на відстань, передбачену Мирним планом і Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи від 20 вересня 2016 року. 

Прес-служба ВЗГ доповіла, що окупанти теж відвели війська і пішли за пішохідний міст.

Військові заявили, що під час процесу розведення українські солдати в районі Станиці Луганській знаходяться в повній бойовій готовності. Вони готові знову зайняти колишні позиції, якщо сепаратисти відмовляться і далі дотримуватися домовленостей. Відомо, що обстріли поки не припиняються. Однак моніторингова місія фіксує відступ по обидва боки конфлікту.

Семен Семенченко звернув увагу, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій розкритикував Володимира Зеленського за відведення військ. Більш того, голова парламенту дорікнув президенту в роботі на Россію на чолі з Володимиром Путіним.

“Дивлюся виступ Парубія і офігіваю. Він звернувся до Зеленського. « А Ви звільняли ці міста, щоб віддавати наказ на те, щоб їх залишали українські війська? ” “Є відчуття, що є якийсь загальний план. І цей загальний план  може бути реалізацією не українського сценарію, він може бути реалізацією того сценарію, яким роками воює проти України, Путін”.

 І ця полум’яна промова Парубія зараз розганяється по інтернету “, – зазначив народний депутат.

Семенченко нагадав, що особисто він ще за часів Петра Порошенко виступав проти таких заходів. Однак тоді Андрій Парубій та його соратники по “Європейської солідарності” не заперечували проти президентських планів. З цього приводу Семен Семенченко звернувся до парламентарія з гнівним докором:

“Пан Парубій! План дійсно є. Він називається Мінські угоди. І до нього є рамкові угоди від 2016 року. І ті й інші підписані представниками Порошенка у списку якого ви балотуєтеся зараз на дострокових виборах. Весь цей час Парубія накази Порошенко влаштовували. Коли в 2016 році відводили війська з Золотого і Петровського, коли готувалися відводити зі Станиці Луганської, пан спікер мовчав. Він не питав, звільняв Порошенко ці міста, щоб віддавати такі накази? Я питав. А ЗМІ активно поливали мене за це лайном “.

Семен Семенченко назвав депутатів на чолі з Андрієм Парубієм лицемірами, які не пам’ятають власну позицію. Так прихильники Петра Порошенка зараз кричать про зраду на пропозиції  Володимира Зеленського, які від самого Порошенка зустрічали оплесками. Він додав, що саме через такі подвійні стандарти не хоче знову йти до Верховної Ради.