«Наприкінці зими, коли я перебував з робочим візитом у Канаді та США і домовлявся про постачання озброєння та спільні навчання, у Міністерствах оборони обох країн мене попросили простежити за навчаннями їхніх військовиків в Україні.» Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук Андрій Парубій


«Сьогодні трапилася та важлива нагода, що зараз спільне з Армією США навчання проходить батальйон Національної Гвардії України ім.Кульчицького, наш перший добровольчий батальйон, сформований з бійців Самооборони Майдану. На полігоні я мав нагоду спілкуватися з командиром 1-го батальйону Королівського Канадського полку Канадських Збройних Сил, пполк. Джейсоном Гвінеєм, а також командиром 2-го батальйону 503-го повітряно-десантного полку «Скеля» 173-ї бригади Армії США пполк. Тодом Брауном. Побачене утвердило мене у тому, що ми неодмінно переможемо.

Наші та американські бійці згуртовані, швидко знайшли спільну мову. Навчання проходять на найвищому рівні.«Трошки ми їх вчимо, трошки – вони нас», – пожартував Тод Браун.

В цілому, підполковник Браун справив надзвичайно позитивне враження. Не просто, як військовий, що пройшов Ірак та Афганістан, але й як людина, дуже добре обізнана у ситуації в Україні, з високими аналітичними якостями.

Коли я подякував йому і сказав, що їхня присутність тут має не лише військове, але й велике морально-психологічне значення, він відповів: «Як тільки росіяни увійшли в Крим, я сказав своїм бійцям: «Поїдемо в Україну». І ось ми тут. Ми там, де і маємо бути».
Я впевнений, що знання та вміння, здобуті хлопцями на спільних навчаннях, допоможуть нашій перемозі. Комбат батальйону Кульчицького просто з полігону поїхав на передову. Нехай кулі обминають. Переможемо!

Дякую генерал-лейтенанту Павлу Ткачуку, Начальникові Академії Сухопутних військ, за відмінну організацію спільних військових навчань.»

Джерело: Корупція.Інфо