Російський президент Володимир Путін не обмежиться захопленням Криму та Донбасу – його наміри ширші і становлять загрозу для всього світу.

У цьому переконаний Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, зазначаючи при цьому, що формування резервної армії є єдиною запорукою миру в Україні, передає Корупція.Інфо

"Путін не обмежиться Кримом і частиною Донецької області – його плани набагато ширші. Російський агресор – це реальна небезпека для всього вільного світу", – цитує Парубія прес-служба Апарату ВРУ.

В ході офіційного візиту у Литву, Парубій також провів паралелі між українськими та литовськими добровольчими рухами, які завжди стояли на сторожі національних інтересів обох країн. Також Голова ВРУ пояснив, що резервна армія захистить українців від дій агресора.

"Переконаний, в умовах створення в Україні Резервної армії десятки тисяч громадян готові будуть пройти вишкіл і в будь-який момент стати на захист Батьківщини. Потрібно тільки знайти правильну формулу Резервної армії", – додав Голова ВРУ.