На водія позашляховика BMW-X5 Микиту Слобідського, який влаштував масштабну смертельну ДТП у Києві 16 лютого, двічі складали протоколи про перебування за кермом у стані алкогольного сп'яніння, однак жодної відповідальності він не поніс.

Про це на сторінці у Facebook повідомив адвокат, голова Ради громадського контролю НАБУ Роман Маселко. 

Він підкреслив, що у чоловіка, через якого заживо згоріла пасажирка Daewoo, навіть не відібрали права.

"Перший раз справу розглядала суддя Печерського суду Крістіна Тарасюк. Протокол надійшов до суду 01.09.16, але розглянутий тільки 05.12.16! Суддя встановила вину водія, але закрила справу в зв'язку і закінченням терміну притягнення, який сама ж затягла", — розповів правозахисник.

Він зазначив, що Тарасюк — це суддя, яка дозволила обшук у активіста Автомайдану, який зафіксував голову Голосіївського суду Первушину на незадекларованому автомобілі.

"Другий раз Шевченківський суд 20 червня 2018 таки позбавив Слобідського прав керування на 1 рік. Рішення про позбавлення є, але права не забрали. Слобідської оскаржив це рішення і вже більше 7! місяців справа знаходиться в Київському апеляційному суді. Було вже 8 засідань. 9-е призначене на 1 березня", — додав адвокат.