Адвокати вже подали до органів прокуратури заяву про визнання потерпілим хлопця, пораненого пострілом депутата від "Народного Фронту" Сергія Пашинського.

Про це заявив український політик, доктор юридичних наук Андрій Портнов, повідомляє Корупція. інфо

За словами Портнова, також було подано заяву про злочин пов'язаний з пораненням, в рамках якого адвокати будуть створювати юридичні, політичні та інформаційні умови для внесення до парламенту подання про зняття з фігуранта депутатської недоторканності.

"Подана заява ще про один злочин, суть якого зводиться до того, що вищі посадові особи поліції і МВС ще до початку розслідування, грубо порушуючи принцип презумпції невинності, надавали незаконний вплив на співробітників правоохоронних органів з метою отримання незаконних рішень слідства з використанням свого службового становища ", – повідомив Портнов.

За його словами, адвокати будуть домагатися отримання дозволу суду на доступ до всіх телефонних контактів Пашинського і його дружини, щоб дізнатися хто конкретно допомагав йому в фальсифікації обставин цієї справи і кому він дзвонив після інциденту.

"Крім захисту потерпілого, адвокати в цій справі продемонструють суспільству подвійні стандарти влади, їх брехня, порушення законів і приклади аналогічних розслідувань в інших ситуаціях – коли у них немає завдання захистити власного члена партії", – заявив Портнов.

Він уточнив, що підсумкової метою представництва інтересів потерпілого є захист і відновлення його прав і надання публічного тиску на ГПУ з метою зняття з депутата Пашинського недоторканності, проведення публічного судового процесу, отримання обвинувального вироку суду і його закономірний переїзд в колонію.