аеропорт донецький

Злітно-посадкова смуга Донецького летовища придатна до відновлення, отож аеропорт і досі перебуває під пильним наглядом українських сил.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський, передає "5 канал". повідомляє Корупція.інфо

"Чи можуть там приземлятися літаки і чи нам це не шкодить? Скоріше за все, після проведення капітального ремонту цю смугу можна відновити", – зазначив Пашинський.

Утім, на його думку, зараз, після захоплення кордону, аеропорт не має військово-стратегічного значення.

"Стратегічне значення Донецького аеропорту було в той період, коли ми ще тримали кордон. Я пам'ятаю ту логіку нашу, тому що ми боялися, що туди приземляться військові літаки Росії Іл-76, їм там треба злітно-посадкова смуга. Після того, як кордон був захоплений – з точки зору перекидання військ – Донецький аеропорт не має ніякого військово-стратегічного значення", – сказав голова комітету з питань нацбезпеки.

Нагадаємо, напередодні в соціальних мережах поширилося відео, зняте з безпілотника. На записі можна побачити, що будівлі летовища вщент зруйновані, а от на самій смузі значних пошкоджень немає.