zik.ua_27_9_15_

У райвідділі з‘ясувалося, що затримані вийшли нещодавно з місць позбавлення волі.

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», передає Корупція.Інфо.

«25 вересня о 23:00 надійшло звернення від потерпілої, яку пограбували на вулиці Жовківській двоє невідомих. Коли екіпаж за кілька хвилин прибув на місце, дівчина на машині зі знайомими в цей час спробувала знайти нападників.

Оперативно залучили ще один екіпаж. Дівчина розповіла, що намагалася відбитися парасолею від нападників, один з них завдав їй тілесних ушкоджень.

Щойно авто поліції з дівчиною вирушило до райвідділу, один з патрульних, озирнувшись назад, побачив двох чоловіків, які вийшли з провулку. Загасивши маячки, патрульні під‘їхали ближче і підійшли до них.

Чоловіки не мали при собі документів, а потерпіла, вийшовши з авто впізнала нападників. Один з них спробував втекти, але поліція його швидко наздогнала та одягнула кайданки.

Цінні речі, серед яких ноутбук та планшет, дівчини були при них. На жаль, грабіжники встигли спалити документи потерпілої.

У райвідділі з‘ясувалося, що чоловіки вийшли нещодавно з місць позбавлення волі. Один сидів за вбивство, грабіж та проникнення у домівку, а другий – за участь у груповому зґвалтуванні неповнолітньої», – йдеться у повідомленні.