В тимчасово окупованому Криму знову не було спокійно. Проросійські пропагандистські ресурси традиційно заявляють про роботу своєї ППО.

Так, вибухи пролунали у ніч з 15 на 16 січня. Місцеві джерела заявляли, що “бавовну” чутно було у різних районах Севастополя.

Перші вибухи пролунали приблизно о 23:40. Проросійські джерела розповідають, що у місцевих мешканців від вибухів бряжчали вікна. Вони закликали не панікувати й запевнили, жодних влучань не було – над Севастополем працювала ППО і збила безпілотник.

Також у місцевих пабліках з’явилась інформація про вибухи біля військової частини “Казачка” на вулиці Штормовій. Така ж інформація зявилася у телеграмі “Николаевский Ванек”.

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму вибухи лунали 10 січня. Місцеві повідомляли, що “бавовна” була поблизу Сімферополя, а над містом побачили невідомий безпілотник.

Окупаційна влада запевнила, що все спокійно – ППО тренується і стріляє по навчальних мішенях.

Та втім, ймовірно, “бавовна” тоді завітала в селище Гвардійське у Сімферопольському районі Кримського півострова. В цьому населеному пункті розташований залізничний вузол Острякове, який сполучає Сімферополь зі Джанкоєм. Важливо, що останній з перелічених населених пунктів окупанти перетворюють на воєнну базу ще від 2014 року.