Уночі 17 грудня “щось трапилося” не тільки на тимчасово окупованій території України, але й на території країни-окупанта. Одразу в низці міст пролунали вибухи. 

Перші повідомлення про вибухи почали з’являтися одразу після півночі, повідомляє 24 канал. Пропагандистські канали уже говорять про “диверсії” в тимчасово окупованому Криму. 

Перші вибухи 17 грудня пролунали в Бєлгородській області Росії у перші хвилини нового дня. Місцеві пабліки поширюють відео, на яких чути звуки вибухів. Однак поки що традиційні версії про “роботу ППО” ніхто не говорить. Цікаво, що вибухи в Білогородській області пролунали тоді, коли Схід та Південь України охопили повітряні тривоги. Місцеві пишуть, що уламок боєприпасу впав на чийсь автомобіль. Близько 1:50 в Бєлгородській області знову “було гучно”.

Через лічені хвилини після перших вибухів у Бєлгороді Бавовнятко перемістилося вже на українську територію, а саме в тимчасово окупований Сімферополь. Там також пролунали вибухи. Пропагандистські канали кажуть про нібито “диверсію”, унаслідок якої могли бути пошкоджені бензовози та військова техніка ворога. Однак ця інформація ще потребує підтверджень.

Далі в телеграм-каналах з’явилася інформація про вибухи у Бахчисараї. Однак жодної іншої інформації, окрім як самого факту станом на 2:30 не було. Близько 1:20 і 2:00 Бавовнятко завітало і до міста Курськ в Росії. Що трапилося у місті – поки не відомо. Місцеві пишуть про звуки вибухів в одній із частин міста. Тамтешня влада поки що ніяк не коментує вибухи.