Українська актриса Наталка Денисенко та вся її сім’я другий тиждень бореться з коронавірусом. На тлі Covid-19 у зірки “Кріпосної”, чоловіка Андрія Федінчика та її мами діагностували двосторонню пневмонію. Єдиний, кого не торкнулася вірус – син зіркового подружжя Андрюша.

Про інфікування артистка повідомила в своєму Instagram. Вона написала, що хвороба протікає у важкій формі, і від безсилля іноді навіть важко ходити.

“Дивлюся як наші колеги пишуть про легкий перебіг хвороби, одужання, але, на жаль, це не наша історія. Сказати що ми в пекельному стані, це нічого не сказати, – поділилася актриса. – Бувають дні коли складно навіть просто ходити. Просто не можу передати це почуття безсилля”.

За словами Наталки, вірус підхопили вони в її рідному місті, коли забирали сина від бабусі.

“Заразилися ми швидше за все від родичів в Чернігові, коли забирали Андрюшку від бабусі, і, Слава Богу, не встигли нікого заразити з тих людей, з ким контактували на наступний день, – пише Денисенко. – Навіть здивувалися від позитивного тесту, тому що, по відчуттях, це була просто легка застуда, і ми відразу ж здали повторний аналіз, але він теж підтвердився. Хоч ми і відразу почали лікування, цей вірус все ж нас не пощадив”.

Найскладніше хвороба протікає у мами актриси, жінці 62 роки і вона знаходиться в групі ризику.

В кінці поста Наталка закликала дописувачів берегти себе і побажала, щоб ніхто не відчув “яка це підступна та тяжка хвороба”.

Нагадаємо, Ольга Сумська та її родина вже побороли коронавірус. Актриса зізналася, що перенесла інфекцію на ногах. У той час у Сумській були гастролі, тому вона не відокремилася, хоча мала характерні симптоми Covid-19.