Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко пояснив, що говорити про деокупацію Криму ще дуже рано.

Представника силового відомства запитали, коли ЗСУ зможуть звільнити Крим. На що Вадим Денисенко не тільки повідомив, що говорити про це дуже передчасно, нагадавши, що й за що деокупуватимуть Збройні сили України.

У відповідь на питання телеведучої щодо терміну звільнення Криму від радника міністра внутрішніх справ України прозвучало: “Ми зараз хочемо забігти так далеко наперед, що зануримо просто у далеку футурологію. Давайте спочатку вийдемо на кордони 24 лютого, пройдемо далі, а потім уже говоритимемо про Криму”, сказав Вадим Денисенко телеканалу “Прямий”

“Станом на сьогодні питання Криму з урахуванням усіх бойових дій на фронтах відкладено у часі на цей момент, у цей конкретний момент. Тому давайте ми до нього дійдемо, а потім про це говоритимемо. Нам потрібно прийти на лівий берег Дніпра, звільнити лівобережжя України, яка зараз окупована, а потім уже можна буде говорити про дипломатичну, військову чи якусь іншу форму деокупації Криму”, – резюмував Вадим Денисенко.

Щобільше, Радник міністра внутрішніх справ сказав, що ворог перекинув більшу частину херсонського угруповання на Східний фронт. Сьогодні найгарячіші точки на карті бойових дій – Бахмутський і Сватівський напрями, де бійці ЗСУ готові тримати оборону, отримавши підкріплення.

Одна з ключових тез, яку озвучив Ростислав Смирнов 24 каналу, така: “Зможемо? Зробимо? У нас іншого вибору немає. Ми в будь-якому випадку звільнятимемо всі наші території. Якщо нам навіть доведеться, що не передбачається, залишити якусь територію, то це буде тимчасово, як показала практика, у тому числі із Херсоном, Харківською областю”.