Нападники забрали гроші і мобільні телефони, а потім зникли з місця злочину, закривши постраждалих у квартирі, передає Корупція.Інфо

У м. Покров Дніпропетровської області двоє чоловіків, представившись працівниками комунальної служби, напали на сім'ю пенсіонерів.

85-річний господар квартири сам відчинив вхідні двері, зловмисники заштовхали його в квартиру, побили кулаками, вимагаючи віддати їм гроші та цінності, повідомляє прес-служба поліції області.

Побачивши, що в квартирі, крім господаря, знаходиться жінка, розбійники почали погрожувати і їй. В результаті нападники забрали мобільні телефони, 2500 гривень, ключі від квартири і зникли з місця злочину, закривши постраждалих в квартирі.

Звільнившись, постраждалі повідомили про напад правоохоронцям.

Розбійників затримали на наступний день після пограбування. Як з'ясували поліцейські, до злочину причетний ще третій чоловік. Двоє безпосередньо здійснювали розбої, третій стояв на сторожі. Всі троє – жителі м. Покров, раніше судимі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 187 ч.3 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло).

Злочинцям загрожує від 7 до 12 років в'язниці з конфіскацією майна. Зловмисників взяли під варту.