JPG

У Донецькій області зафіксована чергова гримаса «руского міра»: місцевим пенсіонерам проросійські терористи видали так звану «пенсію» російськими рублями, які вийшли з обігу ще в 1998 році.

У донецькому місті Горлівка місцевим пенсіонерам терористичні влади «днр» видали пенсію російськими рублями 1997 року випуску.

 

«Сьогодні знайомому принесли пенсію по інвалідності – 2150 російських рублів, що еквівалентно одержуваної їм раніше «української пенсії» у 1075 гривень», – повідомляє один житель Горлівки і в підтвердження цього виклав в інтернет фото цих російських грошей.


Відзначимо, що «старі» недійсні купюри, які отримав пенсіонер з Горлівки, зовсім нові, тому можна припустити, що в терористами «днр» і їх керівництвом запущена якась грандіозна фінансова афера.

Її суть може бути в тому, що з Росії прийшли справжні гроші, а шахраї «днр» вирішили їх привласнити, закупивши в РФ за реальні копійки «старі» банкноти, що вийшли з обігу.

Читайте також: Пенсія українців стала однією з найнижчих у світі

Нагадаємо, що окупація проросійськими терористами «донецької народної республіки» міста Донецька повністю знищила такий міський вид бізнесу, як торгівля нерухомістю.

У Донецьку офіційно згідно українського законодавства з початку 2015 року не здійснено жодної операції з купівлі-продажу об'єктів нерухомості.

Але, незважаючи на це, якимось неймовірним чином операції з продажу квартир та іншої нерухомості все ж у Донецьку відбуваються без заходу у різні реєстри міністерства юстиції України.

Найдешевша нерухомість в окупованому Донецьку – однокімнатні квартири, які потребують капітального ремонту.

Читайте також: Щоб задовольнити усіх пенсіонерів, не вистачає 80 мільярдів гривень

Також дешеві так звані «квартири на землі», які розташовані в Макіївці або в окраїнних районах Донецька – Петровський, Пролетарський.

Їхня ціна стартує від $1500-2000. Якщо додати ще $500-1000, то вже можна обзавестися двійкою або навіть троячкою в тій же Макіївці. Правда, вони вже потребують лише косметичного ремонту.

Типові донецькі ціни починаються в районі $7000 за приватні будинки на Петрівці або квартири в небезпечних районах типу ДОК на Смолянці.

Джерело: Корупція.Інфо.