Міністр соціальної політики Андрій Рева не виключає затримки з виплатами пенсій, це в тому числі буде залежати і від переговорів з Міжнародним валютним фондом. Про це він повідомив в ефірі.

"Все буде залежати від багатьох факторів. Уряд робить все, щоб з причин внутрішніх таких проблем не було. Але те, що ми сьогодні ведемо переговори з МВФ, в тому числі, впливає і на цю проблему. Тому що від збереження фінансової стабільності нашої країни, її платоспроможності залежить, в тому числі, і здатність країни забезпечувати соціальні виплати. Уряд зробить все від неї залежне, щоб такого не повторилося. Але це залежить, в тому числі, від того, що ми зараз робимо", – заявив міністр

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентствоТакож раніше повідомлялось, що в Міжнародному валютному фонді розповіли про побоювання, які стосувалися проведення пенсійної реформи в Україні.

«Коли тільки був прийнятий закон про пенсійне забезпечення, у нас були деякі побоювання щодо достатності стимулів для людей, які спонукали б їх і довше працювати, але зараз ми бачимо, що ви вийшли на правильний шлях», – зазначив він.

У той же час ван Роден уточнив, що після аналізу відповідного прогнозу, вони прийшли до висновку, що реформа нібито «дає очікувані результати»..