Українським пенсіонерам вкотре перерахували розмір виплат

В Україні після підвищення пенсій в березні середня виплата сягнула понад 3 тисяч гривень. 

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що найвищі виплати в Україні отримують, пенсіонери, які належать до окремих груп. Зокрема, йдеться про суддів у відставці, нардепів та інших. Їхня винагорода може сягати понад 20 тисяч на місяць. При цьому вже декілька років в Україні діє пенсійне обмеження, яким передбачено найвищі виплати на рівні 14,97 тис. грн.

Проте судді все ж змогли відстояти своє право на високу пенсію. У результаті постійних слухань вони вибороли право отримувати виплати на рівні 44 тисяч гривень.

"В Україні за рік, за даними Пенсійного фонду, стало більше на 20 тис. тих людей, які отримують пенсію більше 10 тис. грн. Станом на початок 2019 го їх уже майже 140 тис., що становить 1,2% від загальної кількості, тоді як на 1 січня минулого року їх було 118 тис., або 1%. Найбільші пенсії в цій категорії – у суддів. Далі йдуть народні депутати і прокурори", – підрахував економіст Олексій Дорошенко.

Таким чином, експерт розповів, що для того щоб мати подібну пенсію необхідно належати до конкретної групи населення.

Варто нагадати, що представники команди новообраного президента України Володимира Зеленського заявили, що ПриватБанк неможливо повністю денаціоналізувати.