Головні новини України
Подобається

Пенсійна реформа в Україні: у МВФ розповіли, як працюють нововведення

13/09/2018     Автор: Яна Романська
Пенсійна реформа в Україні: у МВФ розповіли, як працюють нововведення

Навіть попри певні побоювання з боку представників Міжнародного валютного фонду, Україна добре впоралася із запровадженням пенсійної реформи. Про це повідомив глава делегації місії МВФ Рон ван Роден.

За словами представників фонду, після аналізу реалій пенсійного забезпечення та з’ясувавши, на скільки вони відповідають попереднім прогнозам, вони дійшли висновку, що пенсійна реформа дає очікувані й раніше обговорені результати.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«Коли тільки був прийнятий закон про пенсійне забезпечення, у нас були деякі побоювання щодо достатності стимулів для людей, які спонукали б їх і довше працювати, але зараз ми бачимо, що ви вийшли на правильний шлях», – зазначив Рон ван Роден.

Водночас міністр Рева прокоментував розробку закону про пенсійне забезпечення для військовослужбовців. За його словами, було чимало дискусій і робота над його вдосконаленням із подальшим прийняттям триває.

Також нагадаємо, що раніше ми повідомляли, про те, що  Україні найближчим часом зміняться правила надання пенсійного забезпечення для громадян. Про це йдеться в законі «Про підвищення пенсій». Так, з 1 січня 2019 року на пенсію у віці 60 років зможуть вийти тільки ті українці, у яких за плечима буде не менше 26 років робочого стажу.