У програмі журналістських розслідувань "Схеми. Корупція в деталях" від "Радіо "Свободи" та Першого суспільного каналу – як минула переатестація очільників трьох судів Києва та які неприпустимі факти з’ясували журналісти.

В Україні триває масштабне оцінювання суддів, яке проводить Вища кваліфікаційна комісія. Упродовж останніх кількох місяців пройшли співбесіду кілька судів, серед яких і Апеляційний суд Київської області.

Про суддів цієї установи цікавий факт з’ясували журналісти. Виявляється, що у селі Іванків у 2012 році суддям масово роздали землю. У списку щасливчиків виявилося 22 суддів Апеляційного суду Київської області. Ще низка землевласників – з Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Цікаво, що разом із ними землю отримала і нинішня член Вищої кваліфікаційної комісії, яка і бере участь в оцінюванні суддів, Тетяна Шилова.

Більше про те, як під час переатестації очільників трьох столичних судів журналісти викрили те, на що не зважила кваліфікаційна комісія дивіться у сюжеті програми "Схеми. Корупція в деталях".

Джерело: Радіо Свобода