Тема відставки прем’єра Олексія Гончарука та окремих міністрів його Кабінету, як і раніше залишається ключовою у внутрішньополітичному порядку денному. Особливо після закритої зустрічі президента Зеленського з фракцією “Слуг”.

Чи допоможуть команді Зеленського утримувати свої позиції кадрові рішення журналісти “Lenta.UA” напередодні поцікавилися у першого президента Леоніда Кравчука.

За словами Кравчука, попередня влада довела країну до ручки, а та, що прийшла, не може відновити ситуацію, яка відповідала б нормам, затвердженим в Конституції і законах.

“Влада зараз не може розставити акценти таким чином, щоб кожен чітко тягнув свій плуг. В результаті одна система працює більш якісно, інша – гірше, а третя і зовсім кульгає на обидві ноги, – запевнив він.

Водночас він піддав різкій критиці нардепів від “Слуги народу” та оцінив їх діяльність.

“А що показала «Слуга народу»? А нічого. Ця партія, яка вискочила, як «Пилип з конопель» не може належним чином виконувати свої повноваження, в тому числі в частині формування професійного уряду.

Вони живуть, роблячи те, що вважають за потрібне, а не те, що диктується, хоч і поганими, але все-таки законами. Цей період турбулентності нам потрібно пережити, оскільки перескочити його просто не вдасться. Так, і в принципі, треба, нарешті, зрозуміти: нам нікуди скакати, потрібно об’єднуватися, а не шукати винних. Якщо ми не зупинимося на певному рубежі, ситуація може вийти з-під контролю, – запевнив Кравчук.