У німецькому місті Вісбаден знайшли понівечене тіло 14-річної уродженки Молдови.

Тіло 14-річної Сузанни Ф. виявили вчора, 7 червня. В її вбивстві і згвалтуванні підозрюють двох мігрантів, передає Корупція.Інфо

Дівчинка жила в місті Майнц зі своєю сім'єю. Уродженці Молдови, що мають єврейське коріння, іммігрували до Німеччини в лютому. Сузанна вчилася в місцевій школі.

Дівчинка пропала 22 травня. Рідні захвилювалися, коли вона не повернулася із занять. Її сім'ю знають багато представників російськомовної спільноти, тому до пошуків підключилися безліч людей. Однак надія, яку живили рідні і друзі школярки, звалилася. Дівчинку знайшли в важкодоступній місцевості на околиці Вісбадена.

На тілі підлітка виявили страшні сліди катуваня. Перед тим, як вбити гарну дівчинку, злочинці довго її гвалтували. Потім вони задушили її. Мотузку виявили поруч з тілом жертви.
 
Поліція міста Вісбаден заявила, що за підозрою в розправі над Сузанною розшукують двох чоловіків. Перший – 20-річний біженець з Іраку Алі Башарс, який жив неподалік в гуртожитку для біженців. Однак той вже встиг покинути Німеччину. 2 червня він з батьками, п'ятьма братами і сестрами, вилетів на батьківщину з міжнародного аеропорту Дюссельдорфа. Сім'я купила квитки в Стамбул (Туреччина), звідки вирушили в Ербіль (Ірак). При покупці квитків вони надали документи на імена інших людей, а не ті, за якими отримували статус біженців і жили в Німеччині. Другий підозрюваний – 35-річний громадянин Туреччини.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

Інформація розкрилася після того, як Алі проговорився про розправу над дівчинкою 13-річному знайомому, який також жив у гуртожитку для біженців. Хлопчик поставив до відома про це місцеву поліцію.


У Німеччині Алі проходить в якості підігрівається за кількома кримінальними справами – за бійку, напад на жінку-поліцейську, розбій. У березні він став підозрюваним у справі про згвалтування 11-річної дівчинки-мігрантки, яка жила в притулку для вимушених переселенців.

Розслідування цієї справи ще не завершено, проте молода людина змогла безперешкодно покинути країну, не дивлячись на статус підозрюваного.

Жахливий злочин став головною темою в німецькій пресі.