Вчора, 13 вересня, співробітники НАБУ вручили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, про це сам чиновник написав на сторінці у Facebook.

У свою чергу в Кабміні розраховують, що розслідування стосовно міністра Омеляна буде об'єктивним, а дії правоохоронців не завадять продовжувати виконувати йому свої обов'язки.

Про це йдеться в заяві щодо вручення підозри міністру Омеляну, опублікованій на Урядовому порталі.

"Уряд України вважає, що перед законом всі рівні. Ми розраховуємо, що розслідування буде об'єктивним і жодним політичним мотивам у ньому місця не буде. Ми сподіваємося, що дії правоохоронців не вплинуть на роботу Міністерства інфраструктури та не завадять міністру продовжувати виконувати свої обов'язки", – наголошується в заяві.

У ній підкреслюється, що Омелян реалізовує політику уряду з розвитку інфраструктури, і жодного факту правопорушень у період перебування на посаді міністра за час слідства, яке велося проти нього понад рік, не встановлено.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Також, міністр зазначив, що "за дивним збігом обставин, справу відкрили одразу після мого візиту під суд над Мартиненком. Впродовж півтора року перевірили все: пошту, месенджери, обшукали, опитали всіх знайомих, родичів, друзів".

Омелян уточнив, що правоохоронці шукали дорогу нерухомість, значні кошти, офшорні чи будь-які компанії, схеми, корупцію, утім "переконалися, що неможливо знайти те, чого немає".

"Якщо це найбільші "злочини", які змогли мені інкримінувати за час моєї роботи міністром, то мені не соромно дивитися в очі ані нашим громадянам, ані іноземним партнерам, ані керівництву країни", – прокоментував підозру від НАБУ посадовець.