Президент РФ Володимир Путін в інтерв’ю американському телеканалу NBC грубо відреагував на запитання про те, чи вважає він себе вбивцею.

Під час розмови журналіст Кейр Сіммонз нагадав про резонансне інтерв’ю Байдена, який ствердно відповів на запитання журналіста, чи вважає він російського президента вбивцею.

Коли Сіммонз запитав у Путіна, чи вбивця він, той у відповідь розсміявся. “Я звик до нападів з різних сторін, з дуже багатьох приводів, різної якості та гостроти. Мене це не дивує”, – сказав російський лідер.

Після цього журналіст сказав, що не почув відповіді на пряме запитання і поіменно назвав деяких опонентів Путіна, яких було вбито – Анна Політковська, Олександр Литвиненко, Сергій Магнітський, Борис Нємцов, Михайло Лесін. У відповідь на це Путін прирівняв слова журналіста до «нетравлення шлунка».

«Я не хочу здатися грубим, але це схоже на якесь нетравлення шлунка, словесне нетравлення. Ви згадали багатьох людей, які дійсно страждали і гинули в різні моменти часу з різних причин, з вини різних людей», – сказав президент Росії

«Ми знайшли злочинців, які зробили це, деякі з них у в’язниці, ми готові продовжувати роботу в цьому напрямку », – відповів Путін.

Він особливо наголосив на тому, що позитивно ставився до Лесіна.

Інтерв’ю російського лідера американському телеканалу з’явилося напередодні зустрічі Володимира Путіна із президентом США.

Очікується, що лідери США та Росії вперше зустрінуться 16 червня на саміті у Женеві (Швейцарія).

Ця зустріч відбудеться в рамках першого європейського візиту американського президента. Перед переговорами із президентом Путіним він зустрічається із європейськими лідерами на саміті G7.