Бізнесмен Павло Фукс, у якого в Мексиці виникли проблеми з документами, виклав відеозапис, на якому показав непристойний жест.

Відео оприлюднено на його сторінці у Telegram., пише ТСН

Він підписав відеозапис таким чином: "Привіт із Мексики "Обозревателю". На записі видно, як Фукс стоїть на березі і говорить, що перебуває у Мексиці.

"Перебуваю у Мексиці. Ось мексиканці, щоб не було запитань. Для жирної свині спеціально (показує середнього пальця – ред.). Ось, свиня, дивися", – каже бізнесмен. 

Відео також виклала журналістка Христина Бердинських і підписала: "Фукс і Мексика. Хоча не вистачає депутата Іванчука (може він відео знімає?) Це привіт Обозу (видання "Обозреватель" – ред.) і Бродському (Михайлу, власнику видання – ред.)".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що раніше повідомлялося, що олігарх Павло Фукс, який веде бізнес в Україні і став власником українських газових родовищ, був затриманий в аеропорту курортного міста Канкун у Мексиці. Разом з ним начебто затримали й нардепа Андрія Іванчука, проте згодом відпустили. Згодом Фукс повідомив, що його у Мексиці ніхто не затримував.

Павло Фукс народився у Харкові, потім переїхав до Москви, де прожив тривалий час і заробив чималий капітал. За його словами, він відмовився від російського громадянства, а 2015 року отримав новий український паспорт. Згідно з рейтингом українського журналу "Фокус" 2017 року, Павло Фукс посів 24 позицію у рейтингу 100 найбагатших людей України зі статком 270 млн доларів.