Всі ми знаємо легенди про водіїв маршруток. Це починаючи від загадкових та часто кумедних історій з «реального життя», завершуючи гумористичними аматорськими коміксами. Часто нам щастить бачити цих казкових персонажів у своєму житті. Ми маємо змогу проїхатись у маршрутці із тютюновою завісою, під гучну музику шансону та довгими телефонними розмовами. Звичайно, всі ці дії наш герой здійснює упродовж того, коли він керує маршруткою. Зазвичай пасажири реагують спокійно, точніше ніяк не реагують, і ці персонажі продовжують свої практики, які, як справжні герої казок, передають з покоління в покоління.

Цього разу, щоправда, пасажир не витримав, але чи допоможе це?

 

 vodm

 

А тим часом, поки ці «шумахери» показують свої навички у кращих традиціях Наполеона, кількість аварій на дорогах збільшується.

Варто розуміти, що культура водіння у нас не в кращому стані. Водії часто дозволяють собі виконувати декілька справ. Та й не тільки водії маршруток випробовують свою майстерність «кермувати» на слабкість.

І поки є попит, пропозиція процвітає. І це не тільки про кумедні історії та пости в інтернеті, а й про збільшення аварій на дорогах. Важливо, поважати пасажирів як свого, так і чужого транспорту. Але поки в нас одні «але». 

 

Автор: Yavkubi