В селі Лагодів Бродівського району, що на Львівщині, 16-річний юнак вчинив суїцид. Він вкоротив собі віку через повішання. 

Як повідомила начальник відділу комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, тіло 16-річного жителя міста Броди  13 квітня виявили на території дачі, яка знаходиться в одному із сіл Бродівського району.  Попередньо – юнак скоїв самогубство шляхом повішання. 

Наразі всі обставини події  встановлюються. Як повідомляє ГО «Варта-1», юнака знайшли повішеним у селі Лагодів Бродівського району. «16-річний юнак вкоротив собі віку через повішання. Тіло хлопця, у дворі біля винограднику, побачили двоє селян, які проїжджали підводою поруч. Що чи хто спонукав юнака на такий жахливий крок, з’ясовують правоохоронці та працівники  соціальних служб. Хлопець навчався у 10-му класі Берлинської середньої школи, що у сусідньому селі, й характеризувався однокласниками як хороший та чуйний юнак. Особливо позитивно про нього відкликаються дівчата – його однокласниці», – зазначає «Варта -1». 

Як стало відомо кореспонденту УНІАН з власних джерел у правоохоронних органах, юнак залишив передсмертну записку, однак її зміст не розголошується в інтересах слідства.‡агрузка...