Наші статті
Подобається

Переговори у містах М.

18/10/2014     Автор: Яна Романська
Переговори у містах М.

Переговори в Мінську плавно замінили нові, вже у новому місті М. Тепер це Мілан. Що змінилось за цей час? Існує перемир’я, щоправда на папері. Всі бояться холодної зими та того, що війна підбереться ближче. П. Порошенко нарешті поговорив з народом, і тепер все частіше президент частує своєю мовою українців. Україна отримала програму розвитку – «Стратегія – 2020». Вибори ввійшли в найактивнішу свою фазу, хто ще не подарував бабці гречку має змогу. Фактично, за ввесь цей час просто місто М. змінилось на інше місто М. Така гра слів.

Нова зустріч – Мілан. Про переговори вже всі ЗМІ встигли заявити/проаналізувати/знайти нову інформацію/проаналізувати. Основне – і Росія, і України буде підтримувати мирний план подій на сході. Ще маємо поступ у газовому питанні – президент Петро Порошенко заявив, що  узгодили основні параметри нового газового контракту для України.

«У нас є певний стриманий прогрес у газовому питанні. Ми домовилися про основні параметри контракту і зараз завершуються переговори з приводу джерел покриття дефіциту необхідних коштів для фінансування контракту», – сказав Порошенко журналістам. Джерело: Громадське телебачення.

А ще «у нас вибори», це про ЛНР та ДНР, звісно це питання не оминули увагою на переговорах. Сторони домовилися сприяти проведенню виборів на Донбасі.

Пізніше з’явилась інформація, що Росія тепер контролюватиме безпілотниками лінію розмежування на Донбасі. П. Порошенко ще раз закликав В. Путіна звільнити Надію України.

Чи можна говорити про те, що міланська зустріч президентів України і Росії завершилася реальними домовленостями? Погоджуся з італійським прем’єром Маттео Ренці, який зауважив, що результати цих домовленостей стануть зрозумілі через якийсь час – через кілька днів або навіть тижнів. І зрозуміло, що має на увазі італійський прем’єр-міністр. На Заході – втім, і в Україні теж – більше не довіряють Володимиру Путіну. За останні місяці президент Росії проявив себе як зразковий брехун, який не раз суперечив сам собі і порушував вже досягнуті угоди. Тому важливі конкретні дії Путіна – а зовсім не те, що він обіцяє. – підсумував подію у місті М. Віталій Портников, політичний коментатор.

Переговори містами М. продовжуватимуть. Цікаво, яке місто наступне? 

 

Автор: Yavkubi