Лідер Слуги народу також виключає підкилимні переговори про коаліцію. Він також додав, що його партія самостійно може створити більшість.

Політична партія Слуга народу, яка на виборах у Раду заручилася безпрецедентною підтримкою, не веде з іншими силами переговори про коаліцію в парламенті наступного скликання. Про це в інтерв’ю BBC News Україна заявив лідер партії Слуга народу Дмитро Разумков.

Зокрема, Разумков зазначив, що на сьогодні коаліційні переговори не ведуться, а новообрані депутати від Слуги народу працюють над ініціативами, які запропонують парламенту.

«Якоїсь підкилимної дискусії про коаліційні домовленості не буде. Якщо переговори будуть, то вони будуть публічними», — наголосив Разумков.

Він також додав, що його партія самостійно може створити більшість.

«Але ми не закриті для діалогу з тими політичними силами, які поділяють базові цінності і дотримуються червоних ліній, з якими партія Слуга народу йшла на вибори і які озвучені президентом Зеленським», — зазначив Разумков.

Як повідомлялося, Разумков вже заявляв, що політсилі, ймовірно, не доведеться об’єднуватися з іншими партіями у Верховній Раді.

За останніми даними ЦВК, Слуга народу отримує в парламенті 253 місця.