Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк не розуміє, які переговори зараз можуть бути із терористами. Його слова наводить nv.ua.

“А які саме переговори сьогодні можливі, про що переговори? Росія масово вбиває наших людей, руйнує нашу інфраструктуру, б’є по містах крилатими ракетами, використовує будь-який обсяг далекобійної артилерії на сході і трошки на півдні. Росія захопила і окупувала частину території на півдні нашої країни і на сході. Про що ми сьогодні будемо з ними говорити? Про те, що давайте запишемо Мінськ-3?

“Супер пропозиція”, але вона неприйнятна для України з будь-яких мотивів. Узагалі неприйнятна. По-перше, стратегічно Російська Федерація — абсолютно не перспективна країна. Вони мають пройти через певні трансформації, тому що з ними будь-який договір сьогодні – це відкладена війна на завтра. Вони не будують свою країну, не вкладають гроші у свою країну, вона постійно потребуватиме експансії як способу контролю над внутрішнім політичним простором”, – сказав Подоляк.

Додамо, Подоляк заявив, що договір з Російської Федерацією сьогодні – це відкладена на завтра війна. Тому він вважає, що Україна має закінчити протистояння з Росією тільки на своїх умовах.

В інтерв’ю Радіо НВ Подоляк пригадав, як неадекватно оцінювала ситуацію російська делегація на перших перемовинах та розповів, чому наразі переговори з Кремлем неможливі, а також про те, чи існує конфлікт між президентом України Володимиром Зеленським та головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

На запитання щодо переговорів, якого нібито хоче РФ, Подоляк відповів:

«Вони можуть прагнути переговорів, безумовно, тому що, як ви розумієте, план А, Б, С і будь-які інші плани Російської Федерації щодо території України, щодо цілей, як вони говорять, «спеціальної військової операції», не справдилися.

Вони хочуть вийти з цієї війни все ж з певним здобутком і щоб не отримати трансформацію внутрішньої політичної системи. Якщо вони не отримають певних результатів в Україні, то у них почнуться негативні внутрішні процеси для цієї політичної еліти»

Росія масово вбиває наших людей, руйнує нашу інфраструктуру, б’є по містах крилатими ракетами, використовує будь-який обсяг далекобійної артилерії на сході і трошки на півдні. Росія захопила і окупувала частину території на півдні нашої країни і на сході. Про що ми сьогодні будемо з ними говорити? Про те, що давайте запишемо Мінськ-3?

Саме того вони і хочуть. Вони ж і хочуть закріпити за собою території, які захопили, в обмін на те, що припинять стріляти ракетами.

«Супер пропозиція», але вона неприйнятна для України з будь-яких мотивів. Узагалі неприйнятна. По-перше, стратегічно Російська Федерація — абсолютно не перспективна країна. Вони мають пройти через певні трансформації, тому що з ними будь-який договір сьогодні – це відкладена війна на завтра. Вони не будують свою країну, не вкладають гроші у свою країну, вона постійно потребуватиме експансії як способу контролю над внутрішнім політичним простором.

Треба ж [їм] буде мати якісь [відповіді], чому заборонили медіа, чому забороняють конкуренцію. Сьогодні взагалі у них пішли розмови про те, щоб була одна партія — Єдина Росія. Чому заборонили прямі вибори, будуть знижувати рівень життя в Росії… Всі ж ці питання будуть тільки накопичуватися. Відповіддю на ці питання буде, знову ж таки, експансія в тому чи іншому напрямку. Яка експансія буде для них пріоритетною? Україна. Чому? Тому що пропаганда роздмухала з України ворога № 1 для Російської Федерації», – заявив Подоляк.