Народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук заявив, що один із учасників замаху на нього переховується в анексованому Росією Криму, передає Корупція.Інфо

Про це він сказав із трибуни Верховної Ради під час обговорення звернення Верховної Ради до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента Російської Федерації в анексованому Криму.

Популярне: Похорони тільки з довідкою від суду, нові тарифи, ціни та пенсії: Що чекає на українців вже в цьому місяці

"Україна має звернутися до всіх провідних і цивілізованих країн з тим, що руку вбивці, руку окупанту подавати не можна. І вести будь-які дипломатичні зустрічі, перемовини – не можна" – заявив депутат-"радикал".

"Більше того, Крим зараз використовується як база у гібридній війні проти України, як база терористів. Я це стверджую", – додав він.

"Один із терористів, який вчинив замах на мене і теракт під "Еспресо", переховується на території окупованого Криму", – заявив Мосійчук.

За його словами, "нам потрібно ізолювати Путіна, ізолювати країну-агресора", а "світ має усвідомити, що Путін – вбивця і терорист, Росія – країна-агресор і терорист".