Польський добровольчий корпус підтвердив свою участь у рейді до Бєлгородської області, яку звільняють від путінської влади.

Про це вони написали у своєму телеграм-каналі.

“Нас пов’язують не лише узи братерства зі зброї, а й особиста дружба та товариство”, – зазначають добровольці.

Повідомляється, що до бою вступила перша штурмова група корпусу. Усі повернулися цілими та неушкодженими.

Бійці зазначили, що для них було честю брати участь в операції хоча б через історичну значущість такого роду операції.

“Привіт нашим друзям з Російського корпусу за відмінну підготовку до операції, за допомогу, яку ми отримали у підготовці нашої групи, професіоналізм у дії та мужність на полі бою!”, – зазначили польські добровольці.

Учасники організації “РДК” і Легіону “Свобода Росії” заявили, що заходять в передмістя населеного пункту Шебекіно, який розташований в Бєлгородській області країни-агресора РФ. Про це вони написали на своєму каналі в месенджері Telegram.

Члени РДК відзначають, що вони заходять в передмістя з боями.

Офіційна російська влада таку інформацію поки не коментувала. Однак губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков заявив, що в ніч з 3 на 4 червня Регіон знову обстрілювали. За словами чиновника, під вогонь потрапили Шебекінський і Волоконівський райони і округи. Він також закликав жителів населених пунктів, які піддаються обстрілу, евакуюватися.

В той же час, після суспільного резонансу, вийшла Офіційна заява РДК щодо бійців Польського Добровольчого Корпусу (ГДК).

Наші соратники з Польщі справді не перший місяць воюють з нами пліч-о-пліч за свободу та незалежність України. Ми вже встигли провести спільно низку операцій на Оріхівському та Запорізькому та Бахмутському напрямках. Хлопці добре проявили себе і показали високий рівень мотивації та підготовки.

Щодо бойових дій на території Російської Федерації, бійці ГДК забезпечують конвой полонених, військову та медичну логістику, але тільки в межах державного кордону України. Незважаючи на такі обмеження, ми все одно щиро дякуємо їм за неоціненний внесок у спільну справу і завжди включаємо їх у планування та ділимося з ними нашими трофеями.

Бійці РДК щиро вдячні народу Польщі за їхніх хоробрих воїнів на цій війні!