Біля Печерського райвідділу поліції в Києві, куди відвезли молодих людей, які зірвали презентацію “Національної платформи примирення і єдності”, націоналісти оточили журналіста проекту “Pavlovsky News” Олександра Черненко та почали ображати його.

Про це повідомляється в Telegram-каналі PavlovskyNews.

“Націоналісти оточили нашого журналіста під Печерським райвідділом і звинуватили його в перекручуванні інформації. Їхні слова не були підкріплені фактами. Незабаром розмова перейшла до образ”, – сказано в повідомленні.

Розмова зображена на відео. Спочатку націоналісти звинувачують журналіста, а потім переходять до питання “Чий Крим” і називають його “ватяним”.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов назвав неприпустимими дії націоналістів, які напали на Сергія Сивохо і зірвали презентацію “Національної платформи примирення і єдності”. Про це Данилов написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Можливість донесення своєї позиції по найскладнішим і найбільш проблемним питанням – невід’ємна риса суспільства вільних людей. Дискусія – це нормальний процес для будь-якої країни, яка вважає себе демократичною. Застосування фізичної сили, образи починаються там, де закінчуються аргументи”, – написав глава РНБО .