Співак з Нідерландів Дункан Лоуренс, який став переможцем конкурсу Євробачення-2019, презентував аудиторії композицію "Arcade" ще в 2017 році. Пісня до цих пір опублікована на каналі YouTube.

Таким чином, організатори пісенного конкурсу можуть анулювати підсумки голосування. Оскільки голландець Лоуренс порушив одне з основних правил "Євробачення" – на конкурсі можна подавати тільки нову пісню, якій не більше одного року, навіть менше. До участі в конкурсі не допускаються пісні, комерційний реліз яких відбувся до 1 вересня попереднього року.

Ролик c піснею "Arcade", яка принесла Лоуренсу перемогу на "Євробаченні" в 2019 році, був опублікований на YouTube-каналі 9 червня 2017 року. На відео глядач може спостерігати тільки відео з репетиції Лоуренса в студії.

Нагадаємо, у фіналі "Євробачення-2019", який відбувся ввечері 18 травня, Лоуренс з композицією "Arcade" набрав 492 бали і став переможцем. Друге місце зайняв італієць Mahmood з 465 балами, а третє – росіянин Сергій Лазарєв, який отримав 369 балів.