Українців здивував міський голова Золочева, який заявив про акцію безстрокового голодування, передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фесбук, чиновник опублікував відеозапис, на якому розповів, що він протестує проти самобуду в центрі міста. Ігор Гриньків заявив, що буде працювати прямо на площі біля цього будинку. 

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"«Я оголошую безстрокове голодування на знак протесту проти бездіяльності департаменту державної будівельно-архітектурної інспекції і бездіяльності відділу поліції . Я також прийняв рішення перенести свій робочий кабінет на бульвар Сковороди. Я перебуватиму тут зранку до вечора і пильнуватиму, аби правопорушники не продовжували тут самочинного будівництва», – заявив Ігор Гриньків.

Мер Золочева закликав приєднатися до нього і мешканців міста. 

«Я хочу попросити небайдужих брати молотки і стукати в мури самобуду. Маємо достукатись до совісті тих, хто чинить спробу захоплення нашої площі Вічевої. Нехай цей стук почують і в департаменті державної будівельно-архітектурної інспекції у Львівській області, де півтора року не можуть винних у самочинному будівництві».

Нагадаємо, що у Золочеві площа Вічева, на якій відбувається забудівля, мала стати пішоходною зоною.